-40%

Переносний світильник із захистом від комах 48,8 x 26,8 x 8,5 см 2x15 Вт Лампи знищувачі комах, Лампи від мух
2 327 ₴
1 395 ₴
- В наявності
- Код: О-0899
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПереносний світильник із захистом від комах 48,8 x 26,8 x 8,5 см 2x15 Вт Лампи знищувачі комах, Лампи від мух
Цей пристрій ефективно знищує комах, що літають, як-от комарі та мухи, і є зручним у використанні завдяки своїй портативності та простоті заряджання.

Підходить для різних внутрішніх приміщень, як-от спальні, вітальні, кухні, офіси, ресторани тощо. Його також можна використовувати в комерційних середовищах, як-от склади, магазини та виробничі потужності, для боротьби з комахами та поліпшення гігієни

Параметри
- Джерело живлення: 220-240 В~50/60 Гц
- Потужність: 30 Вт (2x15 Вт УФ)
- Розміри: 48,8 x 26,8 x 8,5 см
- Довжина ланцюжка: 80 см
- Довжина кабелю живлення: 130 см.
- Робочий діапазон: до 300 м2
- Тип кріплення: стоячий або підвісний
- Конструкція: пластик + метал, захисна решітка
- Функції: лоток для комах, кнопка вмикання/вимикання
- Застосування: для внутрішнього використання



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від повзаючих комах, Від тарганів, Від мурах, Від кліщів, Від усіх видів комах, Від клопів, Від молі, Від ос, Від попелиці, Від білокрилки, Від крилатих самців борошнистих червців, Від томатної молі, Від томатної мінуючої молі |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 300 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 488 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴






