Лежак-шезлонг для пляжу 60х45х40 см до 110 кг Складні шезлонги для пляжу
Крісло задовольнить очікування кожного шанувальника відпочинку в саду або на пляжі.

Він практичний і універсальний. Він почувається як удома в будь-яких умовах.

ПАРАМЕТРИ
- максимальне навантаження: 110 кг
- матеріал: (кришка: oxford 600D, каркас: залізо, інші: PP) кришка: (oxford 200D)
- діаметр труби: 22 мм
- водонепроникний: так
- складаний: так
- розміри: 60 х 45 х 40 см
- розміри в складеному вигляді: 63 х 21 х 7 см
- вага: 2,059 кг
- вага в упаковці: 2,25 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Висота сидіння | 60 см |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








