Стіл для пікніка складний 180х74х74 см Стіл розкладний на природу, Стіл дачний
Стіл складаний — для тих, хто любить відпочивати в колі великої та веселої компанії. Широкий і просторий стіл вміщує до 10 осіб, водночас складається в невеликій, стійкій валізці з ручкою для перенесення, яку можна зберігати в будь-якому зручному місці та спокійно перевозити в автомобілі.

Це дуже практичний стіл, який складається у валізу, що полегшує його зберігання, перенесення і транспортування. Збирання та розкладання столу дуже просте та займає обмаль часу.

ПАРАМЕТРИ
- Складний: у формі валізи
- Матеріал: верх — HDPE, конструкція — сталь, інші матеріали — ПВХ + ПЕ + АБС
- Рамка: 25 x 1 мм
- Розміри: 180/74/74 см
- Розміри складеного столу: 90/74/8 см
- вага: 13,1 кг
- Вага з упаковкою: 14,1 кг



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл |
| Ширина | 74 см |
| Довжина | 180 см |
| Висота | 74 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал каркасу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴








