Стіл на природі до 30 кг 60х45х60 см Стіл розкладний для кемпінгу, Столики похідні
Стіл для кемпінгу, складана конструкція. Основою цього виробу став легкий метал. Сильна поперечна опора, стабільна конструкція, здатна витримати вагу до 30 кілограмів.

Стіл досить стійкий і надійний, тому не варто хвилюватися, що він рухне.

ПАРАМЕТРИ
- стіл для занять кемпінгом, туризму, активного відпочинку;
- розмір стільниці можна регулювати;
- матеріал стільниці — метал;
- витримує максимальну вагу до 30 кілограмів;
- основу виробу: північноамериканський чорний горіх;
- міцна та надійна конструкція;
- розмір столу — S;
- габарити в розкладеному вигляді: 60х45х60 сантиметрів;
- розміри сумки для зберігання виробу: 73 х 13 х 19 сантиметрів;
- важить модель 3,4 кг;
- Металева пластина: 5 мм
- Сталева трубка ніжки: 25 мм.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 45 см |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴










