Набір садових меблів для альтанки 5 шт Меблі на дачу, Садові меблі для відпочинку
Забудьте про незручності під час відпочинку на свіжому повітрі!

Наш кемпінговий набір — це поєднання комфорту, якості та практичності, створене спеціально для прихильників активного відпочинку.

Компактний стіл:
- Каркас зі сталі гарантує довговічність і надійність.
- Вага всього 6,4 кг, але витримує навантаження до 30 кг!
- Робочий простір 120 см — досить місця для всієї компанії.
Зручні стільці (2 штуки):
- Тканина Оксфорд 600D — водонепроникна та дуже міцна.
- Сталевий каркас витримує вагу до 120 кг.
- За ваги всього 3,4 кг забезпечує максимальний комфорт.
- Зручні розміри 65×56×78 см — як улюблене домашнє крісло
- У складеному вигляді займає мінімум місця — 60×55×8 см



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 60 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість персон | 4 |
| Ширина стільця | 54 см |
| Глибина стільця | 47 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 895 ₴









