Стілець складний рибальський до 150 кг 50х50х70 см Рибальське крісло
Крісло вирізняється новою посиленою конструкцією, широким, дуже зручним сидінням і високою спинкою, регульованою для положення лежачи. Кожна ніжка регулюється окремо, що дає змогу розкласти її нерівною поверхнею, а широкі ніжки не дають їй впасти на м'яку землю.

Крісло також обладнане системою кріплення підніжк, дуже зручними підлокітниками, покритими міцним, приємним на дотик поролоном. Матрац виготовлений із якісного деревно-стійкого матеріалу, додатково потовщеного піною завтовшки 3 см. Також у нього зручний підголівник, потовщений поролоном, чудовий приємний на дотик флісом зеленого кольору.

ПАРАМЕТРИ
- Глибина 50 см
- Ширина 50 см
- Висота спинки 70 см
- Висота до сидіння 47 см
- Несна здатність 150 кг
- Маса 8,8. кг
- Товщина підголівника 60 см
- Транспортувальні розміри 70-30-70 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴










