-19%

Крісло-стілець складний для походів риболовлі до 150 кг 50х50х70 см Рибальський розкладний стільчик
5 799 ₴
4 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1987
+380 (98) 611-59-18
МенеджерКрісло-стілець складний для походів риболовлі до 150 кг 50х50х70 см Рибальський розкладний стільчик
Крісло для туристів і риболовлі, яке було створене для вимогливих користувачів, які цінують високий комфорт і зручність.

Крісло вирізняється новою посиленою конструкцією, широким, дуже зручним сидінням і високою регульованою спинкою. Кожна нога регулюється окремо, що дає змогу їй розподілятися нерівною поверхнею, обробленою широкими
стопами, що запобігають її падінню на м'якій поверхні.

ПАРАМЕТРЫ
- Глибина — 500 мм
- Ширина — 500 мм
- Висота спини — 700 мм
- Висота сидіння — 470 мм
- Вага — 8,8 кг
- Товщина підголівника — 60 мм
- Максимальна вага — 150 кг
- Складені розміри — 700 х 300 х 700 мм
- Матеріал каркаса — сталі



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴






