-35%

Туристичне крісло з підлокітниками для риболовлі до 120 кг 55×54×60 см Складний стілець туристичний рибальський розкладний
1 984 ₴
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0588
+380 (98) 611-59-18
МенеджерТуристичне крісло з підлокітниками для риболовлі до 120 кг 55×54×60 см Складний стілець туристичний рибальський розкладний
Комфорт і зручність — підлокітники й ергономічне сидіння роблять похідний стілець для риболовлі забезпечує повний комфорт навіть під час довгих годин риболовлі або кемпінгу
Легко транспортувати та зберігати — легка та складана конструкція дає змогу легко переносити та зберігати крісло

Універсальний у використанні — це універсальний складаний стілець для кемпінгу та кемпінгу, ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу, пляжу, балкона або тераси
Міцне сидіння — сидіння і спинка стільця виготовлені з високоякісної тканини «Оксфорд», який винятково стійкий до стирання, розривів і погодних умов, і, крім того, цей матеріал водонепроникний, легко чиститься і повітропроникний
ПАРАМЕТРЫ
- Матеріал каркаса: сталь D15×20 мм
- Матеріал сидіння: Oxford 600D
- Розміри: 55×54×60 см
- Максимальне навантаження: до 120 кг
- Вага: 2,4 кг
- Особливості: підлокітники, антикорозійне покриття, посилені шви, стійкі ніжки
- Призначення: туризм, кемпінг, риболовля, сад, пікнік

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Висота сидіння стільця | 290 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴

