Крісло-стілець складний для походів риболовлі до 120 кг 62х30х36 см Складні стільці для природи
Похідний стілець ідеально підходить для кемпінгу та піших походів, де компактність і легкість стільця мають вирішальне значення. Він також ідеально підходить для пікніків у парку або на лузі та забезпечує зручне місце для сидіння.

Універсальний у використанні — це універсальний складаний стілець для кемпінгу та кемпінгу, ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу, пляжу, балкона або тераси
Його розміри дають змогу комфортно відпочивати не тільки людям худорлявої статури, а й людям із масивнішою статурою. Сидіння обладнане дуже товстим, спеціально армованим матеріалом, винятково товстий чохол якого довговічний і зручний.

ПАРАМЕТРЫ
- ергономічна форма
- компактний розмір
- стілець для пікніків, пляжів або риболовлі
- магнітні трубки в ніжках дають змогу швидко та легко складати
- транспортний кейс із ручкою в комплекті
- максимальне навантаження: 120 кг
- розміри сидіння: 30 х 36 см
- загальна висота: 62 см
- вага: 1.449 кг
- вага в упаковці: 1,453 кг
- матеріал: OXFORD 600D + сталь + ПП
- колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 360 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 620 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








