Туристичне крісло розкладні до 150 кг 80 x 49 x 52 см Стільці складані туристичні
Похідний стілець ідеально підходить для кемпінгу та піших походів, де компактність і легкість стільця мають вирішальне значення. Він також ідеально підходить для пікніків у парку або на лузі та забезпечує зручне місце для сидіння.

Комфорт і зручність — підлокітники й ергономічне сидіння роблять похідний стілець для риболовлі забезпечує повний комфорт навіть під час довгих годин риболовлі або кемпінгу
Універсальний у використанні — це універсальний складаний стілець для кемпінгу та кемпінгу, ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу, пляжу, балкона або тераси
Міцне сидіння — сидіння і спинка стільця виготовлені з високоякісної тканини «Оксфорд», який винятково стійкий до стирання, розривів і погодних умов, і, крім того, цей матеріал водонепроникний, легко чиститься і повітропроникний

ПАРАМЕТРЫ
- Складане крісло для риболовлі та кемпінгу
- Зручні підлокітники
- Функція складання
- Комфортне використання
- Універсальне застосування
- Легке та портативне
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Висота сидіння від підлоги: 40 см
- Розміри: 80 x 49 x 52 см
- Вага: 2,15 кг
- Вага з упаковкою: 2,6 кг
- Матеріали: залізо + PP + тканина Oxford



| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 490 мм |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 769 ₴






