-23%

Обприскувач для оброблення садово-городніх культур 34,5 х 23,5 х 49 см 16 л Обприскувач з акумулятором для садових робіт
4 799 ₴
3 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-0227
+380 (98) 611-59-18
МенеджерОбприскувач для оброблення садово-городніх культур 34,5 х 23,5 х 49 см 16 л Обприскувач з акумулятором для садових робіт
без акумулятора та зарядного ристрою
Ідеально підходить для зрошення саду, боротьби з бур'янами, шкідниками та догляду за рослинами.

- робочий тиск: 2-6 барів
- витрата: хв. 61,8 л/годll
- місткість бака: 16 л

Параметри
- потужність розпилення на одному заряді акумулятора: ок. 320l (Дані завжди залежать від форсунки та настроювання тиску.)
- довжина шланга: ок. 120 см
- матеріал сталь, пластик
- розміри ок. 34,5 х 23,5 х 49 см
- ваг ок. 3,7 кг (без акумулятора)



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 3.7 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴







