Міні-холодильник для дому 12-220 В 4 л Холодильник у прикурювач, Авто-холодильники
Наш мініхолодильник із дзеркалом ADLER об'ємом 4 літри виправдає ваші очікування.

Він ідеально підходить для використання вдома та в автомобілі, допоможе охолодити ваші улюблені напої та зберегти температуру домашніх страв.

Параметри
- Місткість: 4 л
- Функція охолодження й обігріву
- Система охолодження: елемент Пельтьє
- Холодопродуктивність: на 18-22 °C нижче за температуру довкілля
- Теплопродуктивність до: 18-22 °C вище температури довкілля
- Завдяки алюмінієвій порожнині в охолоджувальній камері, холод і тепло передаються ефективніше.
- Зручна ручка
- Полиця та мінікошик на дверцятах
- Розмір дзеркала: 18,3 см x 27 см
- Для використання вдома та в автомобілі
- До комплекту входять кабелі живлення для під'єднання кулера до розетки постійного струму 12 В і розетці змінного струму 220-240 В.
- Живлення: змінний струм 220-240 В ~ 50 Гц. Потужність: нагрівання 38 Вт, охолодження 42 Вт.
- Живлення: DC12 В. Потужність: нагрівання 32 Вт, охолодження 36 Вт.
- Довжина шнура живлення змінного струму: 1,8 м
- Довжина шнура живлення постійного струму: 2 м
- Зовнішні розміри: 18,3 см x 27 см x 24,7 см
- Внутрішні розміри: 14 см x 20,6 x 14,2 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 4 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 22 град. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Термостат | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 0.5 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Вага | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴










