Меблі для вулиці 3 шт Комплект складних меблів для саду
Набір меблів — це все, що вам потрібно, щоб створити власний оазис відпочинку на терасі, балконі або у своєму саду. Комфортні крісла з м'якими подушками та розкладний столик із малюнком під дерево забезпечать комфортний відпочинок на свіжому повітрі.

Міцна конструкція з міцного пластику та сталі з порошковим покриттям означає, що меблі слугуватимуть вам упродовж багатьох сезонів, а легке складання та регульовані ніжки розв'язують типові проблеми використання.

Параметри
- Набір для двох осіб
- Сучасний дизайн, що імітує дерево
- Ергономічні та зручні сидіння
- М'які подушки в комплекті
- Розкладний стіл
- Тверді матеріали
- Регульовані ніжки
- Матеріал: сталь із порошковим покриттям, пластик.
- Комплект складається з: двох крісел, столика
- Призначення: сад, тераса, балкон
- Вага набору з упаковкою: 21,65 кг
- Максимальне навантаження на крісло: 100 кг
- Максимальне навантаження на стіл: 10 кг
- Кількість подушок у комплекті: 2 шт.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Кількість персон | 2 |
| Ширина стільця | 49 см |
| Глибина стільця | 80 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 74 см |
| Ширина столу | 40 см |
| Висота столу | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 995 ₴










