Гамак для сімейного відпочинку на природі до 250 кг 260 x 140 см Гамак для туризму
Підвісний садовий гамак виготовлений із м'якого матеріалу, що робить його приємним на дотик, але водночас міцним, він також забезпечує належну вентиляцію й дає змогу почуватися комфортно навіть під час використання в спекотні дні.

Матеріал легко прати в пральній машині. Можливість ефективного згортання дає змогу легко запакувати та взяти із собою в сад, на пляж або в наступну подорож.

ПАРАМЕТРИ
- гамак для кемпінгу
- дизайн, що забезпечує комфорт для двох осіб
- москітна сітка в комплекті
- трап включен
- посилання включено
- стрічки в комплекті
- карабіни
- сумка
- У складеному вигляді займає мало місця
- можна прати в пральній машині: дуже делікатна програма 30°C
- максимальне навантаження: 250 кг
- розміри матеріалу: 260 x 140 см
- загальний розмір: 280 см
- вага: 1.337 кг
- Вага в упаковці: 1,661 кг
- колір: хакі
- матеріал: нейлон 210T + поліестер


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Довжина ложа | 2600 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴




