Гамак похідний до 150 кг 260x160 см Туристичні гамаки
Підвісний садовий гамак виготовлений із м'якого матеріалу, що робить його приємним на дотик, але водночас міцним, він також забезпечує належну вентиляцію й дає змогу почуватися комфортно навіть під час використання в спекотні дні.

Матеріал легко прати в пральній машині. Можливість ефективного згортання дає змогу легко запакувати та взяти із собою в сад, на пляж або в наступну подорож.

Параметри
- колір: синій/зелений;
- матеріал: бавовна + поліестер, дерево;
- максимальне навантаження: 150 кг;
- розміри матеріалу (довжина/ширина) 180х160см;
- габаритні розміри (довжина/ширина): 260х160см;
- вага: 1,788 кг,
- вага в упаковці: 1,804 кг.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Довжина ложа | 2600 мм |
| Ширина ложа | 1600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴










