Шатер для саду 300х300х250 см Павільйони для відпочинку
Ідеальний намет для активного відпочинку: Цей елегантно розроблений альтанковий намет розміром 3x3 метри ідеально підходить для широкого спектра заходів на свіжому повітрі.

Міцна конструкція для довговічності: Бесідка, створена для тривалого використання, має сталеву трубчасту раму з порошковим покриттям, стійку до іржі та корозії, що забезпечує довготривалу міцність і стійкість.

Параметри
- Матеріал: PE
- 2 бічні стінки з дверима на блискавці
- 2 бічні стінки з вікнами
- Довжина: 3 метри
- Ширина: 3 метри
- Висота: 2,5 метра



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шатро |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма даху | Купольна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴








