Кругла підвісна крісло гойдалка до 150 кг Сучасні підвісні гойдалки для дітей
Вантажність до 150 кг гарантує безпеку та дає змогу навіть дорослим пережити хвилини радості.

Це ідеальне рішення для великої родини.

Параметри
- Міцна конструкція
- 4 мотузки з регулювальними петлями та 2 сталеві кільця для кріплення
- Висота регулюється приблизно від 105 см до 180 см.
- Швидкий і простий збірник
- Зручні гойдалки для дітей
- Стійкий до ультрафіолету та погодних умов.
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Розвиває моторні навички та почуття рівноваги
- Рекомендований вік: від 3 років
- Розміри: приблизно 113 x H 105 – 180 см
- Вага: приблизно 5,33 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Ні |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 1300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 5.33 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴





