Підвісна гойдалка для дітей до 120 см Качелі дитячі для вулиці
Сучасні гойдалки в стилі лелеки — чудова іграшка для вашої дитини. Вона ідеально підходить для сонячних днів і стане практичною прикрасою дитячого майданчика, саду або тераси. Це чудовий спосіб провести години веселощів на свіжому повітрі. Він забезпечить вашій дитині багато радості та фізичної активності.

Виріб має міцний металевий обід із поролоновим покриттям, всередині якого міститься міцна сітка. Все це оброблено водонепроникним матеріалом Oxford 600D. Гойдалка надзвичайно міцна — вони витримують вагу до 150 кг. Крім того, гніздо має плетені мотузки завтовшки 10 мм із металевими кільцями для встановлення. Завдяки їх регульованості ви можете легко підлаштувати гойдалку під зріст і вік вашої дитини.

Параметри
- колір: зеленувато-чорний
- тканина: оксфорд 600D (атмосферостійкий)
- каркас: залізо + EPE
- сітка: PP — поліпропілен
- максимальне навантаження: 150 кг
- розміри: 4,5 х 120 х 170 см
- товщина мотузки: 10 мм
- вага гойдалки: 4.05 кг
- вага з упаковкою: 4.85 кг



| Основні | |
|---|---|
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Обивний матеріал | Кемпінгова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1200 мм |
- Ціна: 1 895 ₴










