Підвісна гойдалка для дітей до 150 кг Качелі дитячі для вулиці
Подаруйте собі та своїм дітям незабутні моменти радості та релаксації з підвісним кріслом-гойдалкою "Гнезо-аїста" від Playtive.

Цей чудовий аксесуар стане справжньою окрасою вашого саду або дитячого майданчика.

Параметри
- чудова розвага на гойдалці для дітей і дорослих
- підтримує моторику та почуття рівноваги
- міцна сталева рама з м'якою підкладкою й атмосферостійким матеріалом.
- 4 троси з регулювальними вухами та 2 сталевими кільцями для кріплення.
- регулювання висоти: 105-180 см.
- стійкий до УФ-випромінювання та погодних умов
- швидке та легке прибирання
- займає мало місця під час зберігання
- навантаження: макс. 150 кг.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал сталь, поліестер
- розмір 113 см.
- вага приблизно 5,33 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1130 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 5.33 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴










