Комплект м'яких меблів для кафе 4 шт Набір меблів для відпочинку на вулиці
Елегантний і класичний комплект меблів є ідеальним доповненням для балкона, тераси або зони відпочинку в саду.

Універсальний колір і захоплива форма дають змогу ідеально вписатися в будь-який тип оточення.

Параметри
- Кресло: 57.5 x 58 x 84 см
- Столик: 71 x 41 x 39 см
- Диван: 104 x 58 x 84 см
- Колір ротанга: коричневий, подушок: кремовий.
- Через невелику вагу меблі легко транспортуються.
- Лава, стилістично відповідна кріслам, є найбільшим елементом комплекту, її розміри забезпечують комфортне сидіння для двох осіб.
- Водонепроникні подушки.
- Максимальне навантаження на крісла: 145 кг
- Максимальне навантаження на диван: 300 кг
- Максимальне навантаження на стіл: 55 кг



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість персон | 4 |
| Ширина стільця | 55 см |
| Глибина стільця | 57 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Глибина дивану | 57 см |
| Ширина столу | 71 см |
| Висота столу | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴










