Аерофритюрниця електрична сенсорна 2000 Вт 6,5 л Фритюрниця без олії з дисплеєм
Відкрийте для себе новий рівень якості приготування їжі з аерофритюрницею Bass Polska об'ємом 6,5 л, розробленою для тих, хто шукає зручні та здорові рішення для кухні.

Це сучасний пристрій, обладнаний оглядовим вікном зверху, дає змогу точно контролювати процес приготування їжі, не відкриваючи кришку. Ви заощаджуєте час, енергію та підтримуєте ідеальну температуру всередині камери.

Параметри
- Оглядове вікно зверху — повний контроль без відкриття кришки.
- Здорове приготування їжі без жиру — технологія циркуляції гарячого повітря
- Великий об'єм 6,5 літра — ідеально підходить для сімей і невеликих ресторанів.
- Діапазон температур: 60–200 °C
- Таймер: 0-60 хвилин
- Сенсорна панель керування з чітким світлодіодним дисплеєм.
- Потужність 1700/2000 Вт — швидке нагрівання та рівномірне оброблення продуктів.
- Електроживлення: 230 В / 50 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴







