-44%

Електрочайник побутовий 1,7 л 1500 Вт 22,2 x 18,5 x 25 см Електрочайник зі скляною колбою з підсвіткою
2 499 ₴
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: VN-813
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрочайник побутовий 1,7 л 1500 Вт 22,2 x 18,5 x 25 см Електрочайник зі скляною колбою з підсвіткою
Чайник із великим резервуаром — незамінний кухонний прилад. Резервуар об'ємом 1,7 літра дає змогу закип'ятити воду для кави або чаю для всієї родини.

Завдяки потужному нагрівальному елементу чайник швидко кип'ятить воду, коли приходять гості. Чайник Bass Polska не видає гучного шипіння під час кип'ятіння. Він не заважає розмовам і не відвертає увагу під час роботи чи навчання.

Параметри
- Об'єм: 1,7 л
- Потужність: 1250/1500 Вт
- Напруга: 230 В, 50 Гц
- Скляний резервуар: ТАК
- Поворотна підставка: ТАК
- Розміри: 22,2 x 18,5 x 25 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 1.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴






