Духовка настільна 2000 Вт 27 л 48,5X36,5X30,5 см Електрична піч для дачі
Познайомтеся з інноваційною кухонною технікою від Bass Polska — настільною електричною піччю з рожном, грилем і сушаркою 27 л.

Цей унікальний пристрій призначений для тих, хто цінує максимальну функціональність і зручність у кулінарних експериментах.

Параметри
- Місткість: 27 л
- Напруга: 230В, 50Гц
- Потужність: 1500 Вт - 2000 Вт
- Діапазон регулювання температури: 0 – 230 °C
- Таймер зворотного відліку: ТАК, 60 хв.
- Вага 8,1 кг
- Розміри 48,5X36,5X30,5 см



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Об`єм | 27 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 8.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴










