Електрочайник на кухню 800 мл 650 Вт 18,3 x 14,1 x 19,9 см Чайник пластиковий дорожній
Дорожній чайник Adler — ідеальний супутник для відпочинку, ділових поїздок і кемпінгу.

Завдяки складаній ручці та можливості зберігання підставки всередині чайника, він економить цінне місце в багажі, зберігаючи водночас всю свою функціональність.
Параметри
- Підставку можна зберігати всередині чайника, а складана ручка економить місце в багажі.
- Двошаровий корпус:
- • Внутрішнє оздоблення з неіржавкої сталі.
- • Міцний поліпропіленовий корпус.
- Максимальна місткість: 0,8 л.
- Мінімальний обсяг: 0,2 л.
- Плоский нагрівальний елемент із неіржавкої сталі.
- Захист від окиснення.
- Індикаторна лампа.
- Автоматичне вимкнення.
- Основа з поворотом на 360°.
- Складана ручка.
- Кришка повністю знімається для зручного чищення.
- Джерело живлення: 220-240 В ~50-60 Гц
- Довжина шнура живлення: 75 см.
- Номінальна потужність: 550 Вт
- Максимальна потужність: 650 Вт
- Розміри виробу: 18,3 x 14,1 x 19,9 см
- Розміри в складеному вигляді для транспортування: 18,3 x 14,1 x 14,9 см.
- Вага виробу: 0,72 кг
- Колір: бежевий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.8 л |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 199 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Вага | 0.72 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










