Потужний кухонний чайник 2200 Вт 1,7 л Скляні електрочайники для дому з підсвіткою
Великий електричний сімейний чайник у традиційній формі глечика в сучасному виготовленні.

Завдяки потужності 2200 Вт він дає змогу закип'ятити воду на 6-7 осіб за один раз.

Параметри
- Максимальна місткість: 1,7 л
- Мінімальний об'єм: 0,5 л
- Високоякісний плоский нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
- Автоматичний захист від кип'ятіння без води.
- Біле світло
- Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
- покажчик рівня води
- Автоматичне вимкнення
- Поворотна основа на 360°
- Корпус зі скла
- Зберігання шнурів
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 65 см.
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Максимальна потужність: 2200 Вт.
- Розміри виробу: 24,5 x 22,2 x 15,6 см
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Вага | 0.94 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴










