-36%

Зручний електричний чайник для кухні 1,8 л 1500 Вт 22 x 16,3 x 24,3 см Скляні електричні чайники з підсвіткою
1 399 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1972
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЗручний електричний чайник для кухні 1,8 л 1500 Вт 22 x 16,3 x 24,3 см Скляні електричні чайники з підсвіткою
Стильний і функціональний електричний чайник — це ідеальне поєднання елегантності та зручності.

Виготовлений із високоякісного скла та обладнаний ефектною світлодіодною підсвіткою, він чудово впишеться в будь-яку кухню. Завдяки великому об'єму 1,8 літра, ергономічній формі та термозахисним функціям, він забезпечує безпечне та швидке кип'ятіння щодня.
Параметри
- Максимальна місткість: 1,8 л
- Мінімальний об'єм: 0,5 л
- Плоский нагрівач із неіржавкої сталі
- Захист від закипання без води
- Біла підсвітка
- Світлодіодна підсвітка під час приготування
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Підставка, що обертається на 360°
- Скляний корпус
- сховище шнура живлення
- Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Розміри виробу: 22,0 x 16,3 x 24,3 см
- Довжина шнура живлення: 75 см, чорний.
- Потужність: 1500 Вт
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Вага | 0.98 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









