-17%

Осушувач повітря для квартири з баком 2200 мл 245 Вт 280 x 240 x 480 мм Портативні осушувачі повітря
6 599 ₴
5 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1154
+380 (98) 611-59-18
МенеджерОсушувач повітря для квартири з баком 2200 мл 245 Вт 280 x 240 x 480 мм Портативні осушувачі повітря
Компресорний осушувач повітря продуктивністю 10 літрів води на день зі світлодіодним дисплеєм.

Осушувач повітря обладнаний точним датчиком, який показує поточний рівень вологості в приміщенні.

Параметры:
- Компресорний осушувач повітря зі світлодіодом
- Потужність осушення (30 °C/80% відн.воложеності) — 10 літрів/24 години
- Рекомендований об'єм осушення 60 м3
- Витрата повітря 120 м3/год
- Таймер на 1-24 години з функцією відкладеного старту
- Діапазон робочих температур 5-32 °C
- Світлодіодний дисплей показує поточну вологість у приміщенні.
- Регулювання бажаної вологості 30-80% RH
- Функція запам'ятовування налаштувань у разі вимкнення електроенергії
- Функція розморожування
- Функція очищення повітря за допомогою поліпропіленового фільтра та фільтра з активованим вугіллям
- Додаткова функція циркуляції повітря
- Блокування від дітей
- Функція режиму сну дисплея
- Два рівні швидкості вентилятора
- Про заповнення резервуара для води сигналізує світловий і звуковий сигнал
- Резервуар для води 2,2 літра
- До комплекту входить зливний шланг для безперервного осушення.
- Охолоджувальний агент R290/35г
- Рівень шуму <45 дБ (А)
- Розміри (ширина x глибина x висота): 280 x 240 x 480 мм (з колесами)
- Вага пристрою 8,8 кг.
- Споживана потужність 200 Вт
- Максимальна споживана потужність 245 Вт
- Електроживлення 220-240 В ~ 50 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Продуктивність осушення | 10 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495 ₴







