-47%

Кошик для білизни з відкидною кришкою 600х540х350 мм Дерев'яний кошик для білизни з відділеннями
Бамбуковий кошик для білизни з 2 відділеннями — це сучасний і функціональний бамбуковий кошик для білизни, який допоможе вам зручно сортувати речі перед пранням.

Його дві окремі секції дають змогу легко розділити світлу та темну білизну, а естетичний вигляд зробити його стильним елементом у ванній, спальні або пральній.

ПАРАМЕТРИ
- вуха для перенесення
- дірки в днищі
- знімна вставка
- розміри: 60 х 54 х 35 см.
- місткість: 100 л
- вага: 2,25 кг
- вага в упаковці: 2,7 кг
- матеріал: бамбук, поліестер, МДФ, бавовна, ПП, залізо, нейлон.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Бамбук |
| Об`єм | 100 л |
| Кришка | Є |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 2250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴







