-41%

Сушарка для овочів і фруктів горизонтальна 500 Вт Сушарки для м'яса, Дегідратор горизонтальний для овочів і фруктів
2 699 ₴
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0537
+380 (98) 611-59-18
МенеджерСушарка для овочів і фруктів горизонтальна 500 Вт Сушарки для м'яса, Дегідратор горизонтальний для овочів і фруктів
Дегідратор — ідеальне рішення для тих, хто хоче приготувати домашні сушені фрукти, овочі, гриби та інші харчові продукти
.
Завдяки 8 автоматичним програмам і широким можливостям регулювання часу та температури процес сушіння стає простим і точним.

Параметри
- Потужність: 500 Вт
- Місткість: приблизно 11,5 л
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість рівнів/лотків: 5 (з можливістю розширення)
- Контроль температури: 8 рівнів (35–70°C)
- Висота сита: 4,5 см
- Діаметр сита: 28 см
- Висота основи: 11 см
- Довжина шнура живлення: 78 см
- Колір: Білий
- БЕЗ БИСФЕНОЛА А
- Модульна конструкція
- Захист від перегрівання
- Розміри сушарки: 32,5 x 28 x 28 см
- Розміри упакування: 32,5 x 30 x 30 см
- Вага пристрою: 2,4 кг




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 11.5 л |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.78 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴




