
Електрична сушарка для фруктів 5 секцій 550 Вт Домашня сушарка для овочів і фруктів, Сушильні апарати для овочів
2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-1409
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрична сушарка для фруктів 5 секцій 550 Вт Домашня сушарка для овочів і фруктів, Сушильні апарати для овочів
Практична сушарка для грибів, трав і харчових продуктів потужністю 550 Вт.

Її можна використовувати для сушіння грибів, овочів, фруктів і трав, що спрощує їхнє зберігання й запобігає порчу. Сушарка працює безшумно та не заважає домашнім справах.

Параметри
- РК-дисплей панелі керування
- 5 рівномірно розподілених дек для кращої циркуляції повітря
- Поліпропіленові лотки
- Площа сушарки 2310 см2
- Висота таці: 2,5 см
- Діапазон температур: 35-70 °C
- Таймер 1-70 годин
- Номінальна потужність: 230 Вт
- Максимальна потужність: 550 Вт
- Розміри виробу: 26,5x24x21 (26) см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Висота секцій | 25 мм |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴









