Машина для нарізання м'яса смужками 0-15 мм 150 Вт Слайсер для дому, Обладнання для нарізання м'яса
Компактний, безпечний слайсер, що легко складається. Ідеально підходить для різання за допомогою знімного штовхача.

Міцний пластик, з якого він виготовлений, полегшує транспортування.

Параметри
- Потужність: 150 Вт
- Максимальна потужність: 400 Вт
- 170 мм лезо з неіржавкої сталі
- Плавне регулювання товщини нарізання 0-15 мм
- Складана конструкція
- Проштовхування харчів із захистом для великого пальця
- Гумові ніжки
- Знімне лезо
- Конструкція для зберігання кабелю
- Колір білий
- Довжина кабелю живлення: 105 см.
- Матеріал корпусу: Пластик
- Розміри в складеному вигляді: 33,5*21*11 см
- Розміри в розкладеному вигляді: 33,5*21*26 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Подача продукту | Ручна горизонтальна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал направляючої пластини | пластик |
| Ніж хвилеподібної форми | Так |
| Матеріал ножів | Нержавіюча сталь |
| Штовхач із захистом від пальців | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 335 мм |
| Вага | 2.31 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 0 мм |
| Діаметр ножа | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴










