Мийка авто 1400 Вт 120 Бар Мийки високого тиску автомийки
Мийка високого тиску дуже надійна та високоефективна!

У комплекті з турбодилятором, піноутворювачем і фільтром для води!

Параметри
- Потужність 1400 Вт
- Робочий тиск 80-120 барів
- Максимальний тиск 150 барів (з турбонасадкою)
- Витрата води 390 л/год
- Напруга 230 В
- Алюмінієвий насос
- Посилені пластикові з'єднання
- Швидкі з'єднувачі (додаткові інструменти не потрібні)
- Клас безпеки (водонепроникність) IPX5
- Резервуар для мийного засобу (у комплекті)
- Гачок для шланга (вбудований)
- Блокування тригера
- Функція AUTO-STOP
- Тримачі аксесуарів (вбудовані)
- Тримач шайби
- Колеса
- Регулювання тиску (в фурмі)
- Захист від перегрівання
- Функція самоусмоктування (самовідведення води)
- Шнур живлення 5 м
- Шланг 5 м



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Мінімальний тиск | 80 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Колеса, Ручка для перенесення, Захист від перегріву, Функція автовідключення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴










