Мийка високого тиску для домашнього використання 130 Бар 2200 Вт Мийка Автомобільна
Завдяки мийці високого тиску Camry ви можете очищати різні предмети та поверхні водою під високим тиском

Camry допоможе вам у виконанні цілої низки завдань із прибирання, як-от миття автомобіля, прибирання проїжджої частини, патіо, сходів, балконів та будівель.

Параметри
- Максимальна потужність економного двигуна 2200
- Потужний 3-нагнітальний насос поршневий поршневий
- Витрата води 360 л/год
- робочий тиск бара 112 барів
- Максимальний тиск 130 барів
- Напірний Шланг 5М
- Зручна ручка та колеса для легкого пересування
- Професійна пінна гармата
- Електроживлення 220-240В~50 год



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 095 ₴










