Обігрівач приміщень дизельний 18 л 230 В 25 кВт Теплова гармата для дому та складу
Ідеально підходить для обігріву великих приміщень — вона забезпечує не тільки швидке нагрівання, але й ефективне висушування матеріалів.

Інноваційний LCD-термостат дає змогу точно настроювати температуру в діапазоні від 0 до 55 °C, так що у вас завжди буде повний контроль над мікрокліматом у будинку, гаражі або майстерні.

Параметри
- Потужність 25 кВт — висока теплова продуктивність
- LCD-термостат — точний контроль температури
- Низьке споживання палива — лише 1,43 кг/год
- Потік теплого повітря 600 м3/год — ефективний розподіл тепла
- Паливний бак: 18 л
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Робоча температура: 0–55 °C
- Мобільність — обладнана колесами та ручками
- Вага з упаковкою: 18.42 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Рекомендована площа приміщення | 250 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 25000 Вт |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Витрата палива | 1.43 л/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 099 ₴







