Духовка електрична настільна з конвекцією 1500 Вт 35 л Електрична піч настільна для кухні
Оновіть свою кухню за допомогою електричної духовки Adler — потужного та багатофункціонального приладу, який ідеально підходить для випікання, смаження, гриля й багато чого іншого.

Завдяки місткому об'єму 35 л і розширеним функціям ця духовка стане чудовим вибором для будь-якого домашнього кухаря, що шукає зручність і продуктивність
.
Параметри
- Електрична духовка
- Місткість 35 л
- Функція конвекції
- Функція рожна
- Регулювання температури: 90 - 230°C
- Таймер: 0-60 хвилин
- Звук закінчення роботи таймера
- Нагрівальні елементи з неіржавкої сталі
- Внутрішня лампа
- Колір корпусу: чорний
- Двошарові скляні двері
- Загартоване дверне скло
- Зовнішні розміри: 51,1 x 39,9 x 33,2 см
- Внутрішні розміри: 36,5 x 33,0 x 27,0 см
- Довжина шнура живлення: 92 см.
- Колір шнура живлення: чорний
- Номінальна потужність 1500 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Об`єм | 35 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 399 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Вага | 9.69 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 395 ₴










