Метеостанція домашня 2x AA 17,5х17х13 см Вимірювачі температури та вологості
Сучасна багатофункціональна метеостанція з великим і чітким РК-дисплеєм інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні. Вона ідеально підходить для будь-якого будинку, квартири чи офісу.

Завдяки підставці її можна розмістити в будь-якому місці — на столі, тумбі, холодильнику або полиці. Вона займає мало місця і чудово вписується в інтер'єр приміщення завдяки своєму непомітному дизайну.

Параметри
- вимірювання внутрішньої та зовнішньої температури: ТАК
- вимірювання вологості всередині та зовні: ТАК
- вимірювання атмосферного тиску: ТАК
- індикатор фази місяця: ТАК
- времена: ДА
- дата: ДА
- індикатор тенденції зміни погоди: ТАК
- діапазон вимірювання температури в приміщенні: -9.9 °C ~ 50 ℃ (15 ℉ ~ 122 ℉)
- діапазон вимірювання зовнішньої температури: - 20 °C ~ + 60 ℃ (-4 ℉ ~ 140 ℉)
- Точність вимірювання: ± 1 °C
- діапазон вимірювання вологості (внутрішньої та зовнішньої): 20% RH ~ 95% RH
- похибка вимірювання вологості: ±5%
- діапазон вимірювання атмосферного тиску: == 600hPa/mb ~ 1100hPa/mb (17.72 inHg ~ 32.48inHg)
- похибка вимірювання тиску: == ± 5hPa
- дальність дії датчика: 60 м
- розміри станції (Д/Ш/В): 17,5/17/13 см
- розміри датчика (Д/Ш/В): 5/2,5/9,5 см
- довжина кабелю: 150 см
- живлення станції: 2x AA (до комплекту не входять)
- живлення датчика: 2x AA (до комплекту не входять)
- вага комплекту: 330 г
- вага з упаковкою: 420 г



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 0.33 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴






