Візок вантажний платформовий 42,5×55×117 см до 200 кг Складські візки
Візок чудово підійде для використання на шатці, у магазині, офісі або майстерні. Він може виконувати функцію як млинця, так і платформного візка.

Виготовлений із високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і комфорт у роботі. Обладнаний пневматичними колесами з протектором та ергономічними гумовими ручками для легкого керування.

ПАРАМЕТРИ
- Розміри: 42,5×55×117 см
- Складаний підніжок: 35×19 см
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Пневматичні колеса: так
- Ергономічні гумові ручки: так



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 350 мм |
| Ширина майданчика | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴










