Косметичка органайзер для косметики 270х235х170 мм Підставки та органайзери для косметики
Органайзер для косметики — це ідеальне рішення для зберігання ваших косметичних засобів, ювелірних виробів та інших дрібниць. Він виготовлений із прозорого матеріалу, що дає змогу легко бачити вміст і швидко знаходити потрібні речі.

З трьома прозорими шухлядками та верхньою полицею із шістьма перегородками, цей органайзер забезпечує максимальну функціональність і зручність. Він підходить для використання у ванній, туалетному столику або офісі, допомагаючи підтримувати лад і організованість.

Параметри
- Колір: молочний/прозорий
- Матеріал: PP (поліпропілен)
- Розміри: 27 x 23,5 x 17 см
- Вага: 694 г
- Вага в упаковці: 920 г



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для косметики |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 23.5 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 27 см |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Підставка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










