Полиця для взуття під драбину 6 полиць 92х40х31 см Для взуття етажерка
За допомогою нашої багатофункційної системи полиць ваш будинок завжди буде ідеально чистим і організованим.

Практичний комплект дуже універсальний і легко збирається.

Параметри
- У комплекті: 3 модулі,
- можливість складання за вашим власним задумом: так;
- матеріал: пластик;
- 6 полиць: так;
- дверцята, що відчиняються: так;
- металевий каркас: так;
- розміри (висота/ширина/глибина): 92/40 / 31 см;
- вага: 3,26 кг;



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴







