Етажерка кухонна 650x250x440 мм Стійка органайзер для ванної кімнати, Етажерки для кухні
Завдяки своїй мобільності, його можна легко переміщати та розміщувати в зручному місці, що полегшує організацію простору в невеликих приміщеннях. У ванній кімнаті це стане ідеальним рішенням для зберігання косметики, рушників або очисних засобів, забезпечуючи легкий доступ до необхідних продуктів.

Полиця також чудово підійде для офісу як місце для зберігання документів, канцелярського приладдя або електронного обладнання.
Елегантний дизайн і функціональність дають змогу успішно використовувати його у вітальні або кабінеті як сучасний предмет меблів для зберігання книг, прикрас або дрібничок.

Параметри
- колір: чорний
- матеріал: залізо, поліпропілен
- навантаження на кожну полицю: 7 кг
- розміри: 65 x 25 x 44 x см
- вага: 1,4 кг
- вага паковання: 1,7 кг


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма, пряма прямокутна |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір покриття | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик, сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴






