Універсальний органайзер для ювелірних виробів 310х160х250 мм Футляри й органайзери для ювелірних виробів
ПРАКТИЧНА — корпус складається з двох рівнів. Перший — це шухляда з 9 маленькими відділеннями, у які можна розмістити, наприклад, маленькі сережки. На другому рівні є довгий ряд відділень із роликами для кільця та два великі відділення з боків для інших прикрас, наприклад, ланцюжків, браслетів, кулонів, годинників і багатьох інших. Органайзер обшитий м'яким матеріалом для захисту ніжних і цінних прикрас від подряпин.

ЗЕРКАЛО — всередині корпусу є поворотне дзеркало. Ідеально підходить для одягання прикрас і нанесення макіяжу. Під дзеркалом є відділення, що дає змогу зберігати найцінніші прикраси.
ЗАКРИВАЄТЬСЯ КЛЮЧОМ — завдяки ключу, що входить до комплекту, ми можемо бути впевнені, що ніхто інший не користується шухлядою, не переглядає й не одаляє коштовностей; є додатковим захистом для цінних речей. Знизу є 4 протиковзні поролони, які захищають дно від подряпин під час переміщення корпусу.

Параметри
- колір: чорний
- матеріал: поліуретанове покриття, структура плити МДФ, інше: поліестер, скло, металеві елементи
- Розміри відкритого футляра (довжина/ширина/висота): 31/16/25см
- зовнішні розміри (довжина/ширина/висота): 16x16x11см
- вага: 700г
- вага з упаковкою: 790г



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Скриньки |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 327 ₴





