-50%

Свинцево-кислотний акумулятор 12 В 120 Ah Акумулятор герметичний свинцево-кислотний, кіслотні акумулятори 12v
20 975 ₴
10 475 ₴
- Готово до відправки
- Код: N-121
+380 (98) 611-59-18
МенеджерСвинцево-кислотний акумулятор 12 В 120 Ah Акумулятор герметичний свинцево-кислотний, кіслотні акумулятори 12v
Високий рівень безпеки сертифікат IP54 гарантує захист від небезпечних частин акумулятора, пилонепроникність і водонепроникність.

Довговічна й безвідмовна робота — до 5 років стабільної роботи, незалежно від умов експлуатації.

Параметри
- Тип: VRLA AGM
- Напруга: 12 V
- Місткість: 120 Ah
- Клемі: гвинт M8
- Колір: чорний
- Розміри: 406 × 173 × 233 мм (висота з клемами — 233 мм)
- Вага: 31,1 кг
- Термін служби: до 10 років
- Ступінь захисту: IP54
- Буферна зарядка: 13,5 – 13,8 V (-20 mV/°C)
- Циклічна зарядка: 14,5 – 14,9 V (-30 mV/°C)
- Внутрішній опір: ≤5 mΩ (за 25 °C)
- Максимальний струм заряджання: 36 А
- Струм короткого замикання: 1990 A
- Сфери застосування: Човники та яхти, сонячні панелі, фотогальвачні системи



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Висота | 233 мм |
| Вага | 31.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 475 ₴






