-34%

Машинка для видалення ковтунців гарна 6500 об/хв 600 мА·год Зручна машинка для видалення ковтунців
Бритва Adler — чудовий інструмент для освіження вашого улюбленого одягу та тканин.

Завдяки потужному мотору та лезам із неіржавкої сталі ця бритва для тканини ефективно видаляє ворс і ковтуни з різних матеріалів, як-от бавовна, шерсть і льон, залишаючи їх гладкими та свіжими
.
Параметри
- Вбудована щітка для шерсті для прибирання зайвої шерсті
- Знімне лезо з неіржавкої сталі
- Розмір різальної поверхні: 4,5 см x 4,5 см
- Блискуча та гладка поверхня з неіржавкої сталі
- Кнопка увімкнення/вимкнення для зручності використання
- Легко відкривається однією кнопкою Висувний контейнер для зберігання обрізків
- Швидкість: 6500 об/хв
- Підходить для всіх типів тканин, як-от бавовна, шерсть, льон тощо.
- Час роботи: 40 хв
- Заряджання через USB
- Загальна довжина USB-шнура (м): 0,4 м
- НАПРЯЖЕННЯ (В): 5 В
- ОГЛЯДНА ПОТУЖНІСТЬ (Вт): 2 Вт
- Акумулятор: Ni-MH
- Ємність акумулятора: 600 мА·год
- Час заряджання: 3-6 год



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | USB-порт |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴









