
Електричний тример для зняття ковтунців із одягу 2000 мА·год 10 Вт Тример для очищення светрів від ковтунців
1 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0939
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектричний тример для зняття ковтунців із одягу 2000 мА·год 10 Вт Тример для очищення светрів від ковтунців
Змініть свій підхід до догляду за одягом за допомогою сучасної бритви для тканини Adler.

Забудьте про негарні ковтуни та ковтунці — цей пристрій поверне вашим тканинам первинну гладкість і зовнішній вигляд.

Параметри
- Засіб для видалення ворсу
- Видаляє ковтунці та пух із тканин
- Світлодіодний дисплей:індикатор заряджання,індикатор рівня заряду батареї,індикатор робочої швидкості
- Три швидкості двигуна: 6500 об./хв, 7500 об./хв, 8500 об./хв
- контейнер, що легко миється
- Сітка та леза з неіржавкої сталі
- Робоча зона: 6,5 см
- Очисна щітка, зокрема
- Додаткове лезо в комплекті
- USB-кабель (роз'єм типу A і штекер типу C)
- Заряджається через USB-порт ПК, зарядний пристрій телефона або зовнішній акумулятор
- Час заряджання 2-3 години
- Час роботи до 2 годин залежно від обраної швидкості двигуна
- Літій-іонний акумулятор 3,7 В, 2000 мА·год
- Колір: біло-чорний
- Корпус з АБС-пластику
- Розміри виробу: 17,5 x 9,5 x 7,5 см.
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Максимальна потужність: 10 Вт
- Живлення: USB 5В/1А



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | USB-порт |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴









