-39%

Електрична машинка для видалення ковтунців з одягу 1200 мА·год 5 Вт Вовняний тример для видалення ковтунців
1 555 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1027
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектрична машинка для видалення ковтунців з одягу 1200 мА·год 5 Вт Вовняний тример для видалення ковтунців
Бездротова бритва — це сучасний пристрій, який забезпечує комфорт та ефективність під час використання.

Вона виготовлена з високоякісного матеріалу ABS, який стійкий до механічних пошкоджень. Бездротова здатність дає змогу вільно використовувати бритву в будь-якому місці, без проблем із кабелем.

Параметри
- Матеріал: АБС + ПП
- 6 різальних ножів
- загартована сітка для ножів
- захист від ушкодження тканини
- потужність: 5 Вт
- літієва батарея
- Ємність акумулятора: 1200 мА·год
- час заряджання: 3 год
- час роботи: 2,5 години
- блок живлення 230 В
- контейнер
- Розміри: 17,5 x 9,5 x 7,3 см
- вага: 0,29 кг
- Вага упаковки: 0,37 кг



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 0.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









