
Компактний пристрій для зняття ковтунців з одягу 2000 мА·год 3,7 В Машинка для очищення тканин від ковтунців
2 055 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-1421
Компактний пристрій для зняття ковтунців з одягу 2000 мА·год 3,7 В Машинка для очищення тканин від ковтунців
Camry — це сучасна бритва для тканин, розроблена для пожвавлення вашого одягу через ефективне видалення ковтунців і ковтунців. Завдяки своїм передовим функціям, включно з РК-дисплею для моніторингу в реальному часі та кілька швидкісних режимів, цей пристрій гарантує, що ваші тканини матимуть вигляд як нові з мінімальними зусиллями.

Обладнана РК-дисплеєм, трьома швидкісними режимами та легкоочисним контейнером, CR 9620 поєднує в собі ефективність з інтуїтивно зрозумілим використанням. Видаляє ковтунців із РК-дисплеєм — незамінний інструмент для всіх шанувальників комфорту й ідеально гладких тканин.

Параметри
- Засіб для видалення ворсу
- Видаляє ковтунці та пух із тканин
- РК-дисплей
- Три швидкості двигуна: 6500 об./хв, 7500 об./хв, 8500 об./хв
- Легкоочисний контейнер
- Сітка та леза з неіржавкої сталі
- Робоча зона: 6,5 см
- Щітка для чищення, зокрема
- USB-кабель (роз'єм типу A і вилка типу C)
- Заряджається через USB-порт ПК, зарядний пристрій телефона або зовнішній акумулятор
- Час заряджання 2-3 години
- Час роботи до 2 годин залежно від обраної швидкості двигуна.
- Літієва акумуляторна батарея 3,7 В, 2000 мА·год
- Колір: біло-чорний
- Корпус з АБС-пластику
- Розміри виробу: 17,5 x 11,5 x 7,5 см.
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Потужність макс.: 10 Вт
- Живлення: USB 5В/1А



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Camry |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.28 кг |
- Ціна: 2 055 ₴









