Зволожувач повітря міні 100 мл 3 в 1 Настільний зволожувач повітря
Ультразвуковий аромадифузор Camry забезпечує швидке й ефективне поширення аромату, який переноситься подрібненими частинками води, змішаними з ефірною олією.

Цей багатофункціональний ультразвуковий аромадифузор 3-в-1 — чудова альтернатива старих моделей подібних пристроїв і ароматичних свічок, які підходять не всім.

Параметри
- Ультразвукова технологія забезпечує швидке поширення аромату, який переноситься подрібненими частинками води, змішаними з ефірною олією. Приємний аромат покращує настрій, злегка зволожене повітря сприяє концентрації уваги та засинанню, а атмосферне освітлення робить роботу та відпочинок приємнішими.
- 3 функції:
- - ароматерапія
- - м'яке зволоження сухого повітря за допомогою прохолодного туману
- - лампа для створення настрою
- Місткість резервуара для води: 100 мл
- Продуктивність зволоження: 20-30 мл/год
- Час роботи від одного заправлення водою: до 4 годин.
- Дозування оливи: 1-2 краплі на бак.
- Виберіть ефірну олію відповідно до своїх уподобань.
- Рекомендована корисна площа до 25 м2
- Два режими зволоження:
- - безперервний
- - Чергування: безперервна робота з 30-секундними перервами.
- Функція автоматичного вимкнення (AUTO-OFF) — автоматичне вимикання, якщо немає води в резервуарі.
- Два режими освітлення:
- - дуже яскравий
- - примхливий слабкий
- Нічний режим: можливість вимкнення підсвічування під час роботи аромадифузора.
- Захист від перегрівання
- Частота ультразвуку: 2,4 МГц
- Джерело живлення: вхідна напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц 0,40 А; вихідна напруга: 24 В 0,5 А.
- Розміри виробу: 88х8х180 мм
- Шнур живлення: 180 см, білий, знімний.
- Тип вилки: C
- Матеріали корпусу: керамічний абажур і пластикова основа.
- * Аромадифузор не замінює зволожувач повітря, він знижує вологість у приміщенні на 1-2% відносної вологості на добу.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 25 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм резервуара для води | 0.1 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 0.49 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴










