Зволожувач з ароматизацією 100 мл 3 в 1 Дитячий зволожувач повітря нічник з LED підсвіткою
Ультразвуковий USB-ароматичний дифузор 3-в-1 ADLER забезпечує швидке й ефективне поширення аромату, носієм якого є подрібнені частинки води, змішані з ефірною олією. Цей ультразвуковий USB-ароматичний дифузор 3-в-1 — чудова альтернатива застарілим моделям таких пристроїв і ароматичним свічкам, які підходять не всім.

Ви можете легко під'єднати дифузор до комп'ютера, Power Bank або зарядного пристрою телефона через USB.

Параметри
- Ультразвукова технологія забезпечує швидке поширення аромату, носієм якого є фрагментовані частинки води, змішані з ефірною олією. Приємний аромат покращує настрій, злегка вологе повітря сприяє концентрації та засинанню, а приємне освітлення зробить роботу та відпочинок приємнішими.
- Пристрій треба під'єднати до комп'ютера, зовнішнього акумулятора або зарядного пристрою для телефона.
- 3 функції:
- - ароматерапія
- - дбайливе зволоження сухого повітря холодним туманом
- - атмосферна лампа
- Місткість резервуара для води: 100 мл
- Продуктивність зволоження: 18 ± 6 мл/год*
- Частота ультразвуку: 2,4 МГц
- Час роботи на одній заправці водою: до 4 годин
- Дозування оливи: 1-2 краплі на бак.
- Виберіть ефірну олію відповідно до ваших уподобань.
- Рекомендована площа використання до 25 м2
- Два режими зволоження:
- - безперервний
- - чергування: безперервна робота з 15-секундними перервами
- Функція AUTO-OFF — автоматичне вимкнення без води в баку
- Три режими освітлення:
- - чергування 7 кольорів
- - безперервний обраний колір
- - ефект свічок, що горить
- Нічний режим: світло можна вимкнути під час роботи ароматизатора.
- Живлення: USB-кабель, напруга: 5 В постійного струму
- Розмір продукту: 97 x 97 x 121,5 мм
- Шнур живлення: 147 см, білий, знімний
- Матеріал корпусу: АБС пластик
- Колір корпусу: білий
- До комплекту входить щіточка для чищення.
- * Аромадифузор не замінить зволожувач повітря, він знизить вологість у приміщенні на 1-2% відносної вологості/24 години.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Об'єм резервуара для води | 0.1 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Вага | 0.21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴










