Зволожувач аромадифузор 1,3 л 20 Вт Зволожувач повітря для приватного будинку
Коли вологість повітря падає нижче рекомендованого рівня 40% ОВ, ми починаємо почуватися некомфортно, наш організм не отримує стільки вологи, скільки йому потрібно, у зв'язку з чим ми стаємо схильні до різних захворювань і застудних захворювань захворювань.

Наше горло починає дряпати, нам стає важко дихати, а шкіра стає сухою і свербить. Занадто низький рівень вологості в нашому повсякденному середовищі також чинить серйозний вплив на наше самопочуття.

Параметри
- Тип: домашній
- Тип: ультразвуковий
- Продуктивність: до 200 мл/год
- Продуктивність зволоження: 100 - 200 мл/год
- Місткість бака: 1,3 л
- Час роботи: до 6,5 години
- Рівень шуму: 35 дБ (А)
- Димка: холодна
- Швидкості вентилятора: 2 рівні
- Режими роботи: режим сну
- Керування: сенсорна панель керування
- Гігростат: електронний
- Функції: автоматичне вимикання, індикатор порожнього бака.
- Обладнання: світлодіодний індикатор
- Фільтри: фільтр для води
- Колір: темно-рожевий
- Напруга: 220 - 230 В
- Частота: 50 Гц
- Споживана потужність: 20 Вт
- Ширина: 11,0 см
- Глибина: 16,0 см
- Висота: 33,0 см
- Вага: 1,25 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1.3 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴










