Зволожувач аромадифузор 4 л 28 Вт Зволожувач повітря для приватного будинку
Зменшує кількість шкідливих іонів (поживних іонів), виробляючи негативні іони — усі забруднювальні речовини падають на землю, а не потрапляють у наші легені; повітря стає легким і свіжим, а що це означає? Наш настрій відразу ж поліпшується! Ми не відчуваємо постійної втоми, сонливості тощо.

Іонізатор стане чудовим рішенням, особливо для алергіків, астматиків і людей, які страждають від постійних головних болів. Іонізація вмикається автоматично під час вмикання зволожувача!

Параметри
- колір: білий
- матеріал: пластик
- потужність: 28 Вт
- радіус дії: 20 м2
- місткість бака: 4 л
- продуктивність: 300 мл/год
- іонізатор: ТАК
- гигростат: ДА
- таймер: ТАК
- сенсорна панель: ТАК
- пульт дистанційного керування в комплекті: ТАК
- нічний режим: ТАК
- автоматичне вимикання: ТАК
- зміна інтенсивності подавання пари: ТАК
- режим постійної вологості: ТАК
- олії в комплекті: 3
- розміри: 14/14/37 см
- вага: 0,950 кг
- вага одного паковання: 1,263 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 0.95 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴










